Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie
Sztuka indiańska
Sztuka prekolumbijska
Sztuka staro┼╝ytna
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
31 results Filter
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (246 ; 2006 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken, praekolumbische Kunst : Auktion 246 am 19. und 20. September 2006.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachf., 2006.
Opis fizyczny: 59, 21 s., 81, 22 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Liczb. s. w przeciwnych kierunkach.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium) - aukcje - 2006
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 9 w
Temat: Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie - aukcje - do 16 w
Temat: Sztuka - aukcje - do 9 w
Temat: Sztuka prekolumbijska - aukcje - do 16 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Dział Sztuki Starożytnej sygn. III 16882
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (241 ; 2005 ; M├╝nchen)
Tytuł: Praekolumbische Kunst, Antiken : Auktion 241 am 20., 21. und 22. September 2005.
Wariant tytułu: Antiken, praekolumbische Kunst
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachf., 2005.
Opis fizyczny: 34, 52 s., 28, 70 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium) - aukcje - 2005
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 10 w
Temat: Sztuka - aukcje - do 10 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18476
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (216 ; 2001 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken, praekolumbische Kunst : Auktion 216 am 26. und 27. September 2001.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2001.
Opis fizyczny: 59, [1] s., [2], 42 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2001
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 13 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 12 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - do 6 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 16 w
Temat: Sztuka indiańska - aukcje - do 16 w
Temat: Sztuka staro┼╝ytna - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19813
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19810
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20170 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20283 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20424
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20119 (1 egz.)