Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
23 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19815 sygn. III 19815 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19814 sygn. III 19814 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 268 s.z. sygn. III 268 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19806 sygn. III 19806 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20159/1 sygn. III 20159/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20430 sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27799 sygn. II 27799 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20126 sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20293 sygn. III 20293 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20022 sygn. III 20022 (1 egz.)
Tyt. okł.: Traianus in nummis
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20119 sygn. III 20119 (1 egz.)
Tyt. okł.: Slg.Byzanz, Slg.Basel, Slg.Aachen, antike Objekte
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20437 sygn. III 20437 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20118 sygn. III 20118 (1 egz.)
Tyt. okł.: Varia
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20120 sygn. III 20120 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlungen: Preussen, Sachsen, Waagen, Literaten
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20020 sygn. III 20020 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20172 sygn. III 20172 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20122 sygn. III 20122 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20290 sygn. III 20290 (1 egz.)