Sztuka staro┼╝ytna
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
23 results Filter
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (210 ; 2000 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken : Auktion 210 am 20. und 21. September 2000.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2000.
Opis fizyczny: 46, [2] s., 36 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2000
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 19 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 19 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - do 15 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 19 w
Temat: Sztuka staro┼╝ytna - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19814
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (219 ; 2002 ; M├╝nchen)
Tytuł: Antiken : Auktion 219 am 20. und 21. Februar 2002.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2002.
Opis fizyczny: 44 s., [2], 34 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2002
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - do 12 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 6 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - do 6 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 15 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19815
Autor: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus. Versteigerung (1779 ; 1917 ; Berlin)
Tytuł: Münzen, Medaillen, Plaketten und antike Kleinkunst aus verschiedenem Besitz : Ausstellung: Sonntag, den 1. April bis Montag, den 2. April 1917 [...], Versteigerung: Dienstag, den 3. April bis Mittwoch, den 4. April 1917 [...].
Adres wydawniczy: Berlin : Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 1917 (Berlin : A. Seydel & Cie).
Opis fizyczny: 35, [1] s., [1] k. tabl. ; 29 cm.
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin) - aukcje - 1917
Temat: Monety - aukcje - 5-19 w
Temat: Plakiety - aukcje - 15-17 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 2 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin)
Hasło dodatkowe: A. Seydel & Cie
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 268 s.z. (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (200 ; 1998 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 200 am 23. September 1998.
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen, Antiken
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 1998.
Opis fizyczny: 106, [2] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 1998
Temat: Banknoty - aukcje - Norwegia - 17 w
Temat: Medale - aukcje - 15-19 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 15-19 w
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 8 w. p.n.e.-8 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20119 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20120 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20122 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20290