7 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20006
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (200 ; 1998 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 200 am 23. September 1998.
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen, Antiken
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 1998.
Opis fizyczny: 106, [2] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 1998
Temat: Banknoty - aukcje - Norwegia - 17 w
Temat: Medale - aukcje - 15-19 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 15-19 w
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 8 w. p.n.e.-8 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20024
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20283 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)