Zawistowska Elżbieta (historia sztuki)
Bismarck, Otto von (1815-1898)
Chmielak, Zbigniew (1934- )
Ekslibrisy polskie
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Malarstwo francuskie
Malarstwo niemieckie
Richter M. (1940-)
Rzeźba niemiecka
Sztuka chińska
49 wyników Filtruj
Tyt. okł.: Katalog aukcyjny : 169 aukcja - 3 lutego 2018 r. : malarstwo - rzemiosło : Salon Aukcyjny D.A. Ostoya [...], Warszawa, godz. 17.00
Tyt. grzbietowy: Ostoya : 169 aukcja
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 23302 sygn. III 23302 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22299 sygn. III 22299 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 23235 sygn. III 23235 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22404 sygn. III 22404 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22848 sygn. III 22848 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22707 sygn. III 22707 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22757 sygn. III 22757 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22564 sygn. III 22564 (1 egz.)
Tyt. okł.: Katalog aukcyjny : 156 aukcja - 15 października 2016 r. : malarstwo - rzemiosło : Salon Aukcyjny D.A. Ostoya [...], Warszawa, godzina 17.00
Tyt. grzbietowy: Ostoya : 155 aukcja
Błąd w nr aukcji w tyt. grzb.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22239 sygn. III 22239 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22468 sygn. III 22468 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22927 sygn. III 22927 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17373 sygn. III 17373 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20125 sygn. III 20125 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 16932 sygn. III 16932 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17174 sygn. III 17174 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 16932 sygn. III 16932 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17374 sygn. III 17374 (1 egz.)
130 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 16. Juni 2010 im Hotel Nikko, Düsseldorf. - Düsseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2010. - 165, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm + Zuschlagsergebnisse 130. Auktion : harmonijka ([8] s. ; 22 cm).
Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20285 sygn. III 20285 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20142 sygn. III 20142 (1 egz.)