Kurowski Adrian
Migacz Aleksandra
Reckmann, Lily
11 results Filter
Autor: Sopocki Dom Aukcyjny. Aukcja Sztuka Świata (1 ; 2016 ; Sopot)
Tytu┼é: Sztuka ┼Ťwiata : aukcja 3 listopada 2016, Sopocki Dom Aukcyjny, Warszawa [...] : wystawa przedaukcyjna od 22 pa┼║dziernika 2016 r. = Art of the World : auction November 3rd 2016 : pre-sale exhibition from October 22nd 2016/ [opracowanie katalogu: Marta Kurczy┼äska, Adam Kurowski, Ewa Tokarzewska ; t┼éumaczenie Aleksandra Migacz].
Wariant tytułu: Art of the World
Adres wydawniczy: [Sopot : Sopocki Dom Aukcyjny], 2016.
Opis fizyczny: 125, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Tekst r├│wnol. pol., ang.
Temat: Sopocki Dom Aukcyjny - aukcje - 2016
Temat: Sztuka - aukcje - 16-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 7-20 w
Hasło dodatkowe: Kurowski, Adrian.
Hasło dodatkowe: Migacz, Aleksandra.
Hasło dodatkowe: Tokarzewska, Ewa.
Hasło dodatkowe: Sopocki Dom Aukcyjny
ISBN: 978-83-945485-4-4
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22291 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (130 ; 2010 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 130 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 16. Juni 2010 im Hotel Nikko, Düsseldorf.
Wariant tytułu: Münzen, Medaillen, Banknoten
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2010.
Opis fizyczny: 165, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm + Zuschlagsergebnisse 130. Auktion : harmonijka ([8] s. ; 22 cm).
Uwaga: Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Temat: Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf) - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 14-21 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Niemcy - 19-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 3-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20285
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20168 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27958 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20043
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20142 (1 egz.)