Form of Work
Ksi─ů┼╝ki
(6)
Status
available
(3)
unknown
(3)
Branch
Magazyn
(1)
Dział
(5)
Year
2010 - 2019
(3)
2000 - 2009
(1)
1980 - 1989
(2)
Country
Germany
(5)
Poland
(1)
Language
German
(5)
Polish
(1)
Subject
Rzemiosło artystyczne
(6)
Monety
(5)
Monety niemieckie
(5)
Banknoty
(4)
Medale
(4)
Ordery i odznaczenia
(4)
Bi┼╝uteria
(2)
Filatelistyka
(2)
Masoneria
(2)
Medale niemieckie
(2)
Numizmatyka
(2)
Odznaki i oznaki
(2)
Porcelana
(2)
Tempelhofer M├╝nzenhaus. Heinz Senger
(2)
Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm
(2)
Zegary i zegarki
(2)
Aukcja sztuki
(1)
Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa)
(1)
Malarstwo
(1)
Meble
(1)
Medale europejskie
(1)
Militaria
(1)
Monety greckie
(1)
Monety rzymskie
(1)
M├╝nzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
(1)
Papiery warto┼Ťciowe
(1)
Piecz─Öcie
(1)
Pieni─ůdz zast─Öpczy
(1)
Sztuka europejska
(1)
Waga
(1)
Złoto
(1)
Subject: time
1001-
(6)
1101-
(6)
1201-
(6)
1301-
(6)
1401-
(6)
1501-
(6)
1601-
(6)
1701-
(6)
1801-
(6)
1901-
(6)
301-
(6)
401-
(6)
501-
(6)
601-
(6)
701-
(6)
801-
(6)
901-
(6)
2001-0
(3)
201-
(2)
101-
(1)
Genre/Form
Katalogi aukcyjne
(6)
Katalogi numizmatyczne
(5)
6 results Filter
No cover
Book
In basket
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja (2014 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja wyprzedażowa : sztuka dawna, sztuka współczesna, rzemiosło artystyczne : 30 listopada 2014 r. (niedziela) o godzinie 15:00, sale wystawowe Hotelu Harenda [...], Warszawa : wystawa przedaukcyjna 27-28 listopada 2014 r. [...], 29-30 listopada 2014 r. [...] / [oprac. katalogu Zespół Domu Aukcyjnego Rempex].
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 2014.
Opis fizyczny: 68 s. : il. (gł. kolor.) ; 23x24 cm.
Uwaga: Na druku podany ISSN 1429-9755.
Uwaga: Indeks.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 2014
Temat: Aukcja sztuki - Polska - 21 w
Temat: Meble - aukcje - 19-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 4-20 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 17-21 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny Rempex
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Magazyn
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 29408 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20001
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27965 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20069
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27962 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20390
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again