Kudelska Małgorzata
Masztalerz-Gajda Anna
Kalina Aleksandra
Barton Jarosław
Czakańska Grażyna
Kurowski Adrian
Bryl Monika
Derra Kamila
Maleszko Katarzyna
Mieleszkiewicz Stefan
Mienicka-Kowalik Liliana
Mitman Maria
Prugar-Myślik Anna
Pruszak Tomasz Adam (1974- )
Richter Tamara
Siciński Mieczysław (1949- )
Sitkowska Maryla (1951- )
Tyczyńska-Skromny Anna (1942-2020)
Bobrow Ryszard
Branicka Monika (1974- )
Chruszczyńska Jadwiga
Cieślak-Wróbel Ewa
Dąbrowska Katarzyna (1978- )
Feliks Anna
Gizowska Kamila
Hake Witold (1961- )
Hanaka Anna
Koszutska-Ochalska Maria
Madej Aleksandra (sztuka)
Michalska-Kurczyńska Marta (1978- )
Monkiewicz Maciej
Nadolski Kacper
Ochalski Andrzej (1943- )
Ochnio Monika
Palacz Anna
Pawlikowska Aleksandra (1988- )
Pszkit Monika
Rabajczyk-Kosacka Martyna
Ryszkiewicz Andrzej (1922-2005)
Szarek Krystyna
Tomczyk Dagmara
Weber Monika (sztuka)
Wojnarowicz Iwona
Włodarczyk Sandra
Załęska Wanda (1957?- )
Łukasiewicz Agnieszka
Świetlicka Ewa (1969?- )
(90)
Dom Aukcyjny Agra-Art
Dom Aukcyjny Polswiss Art (Warszawa)
Szabla
Sztuka Afryki
Tkaniny artystyczne
Miniatura malarska
Akwarela europejska
Ceramika artystyczna
Desa Dzieła Sztuki i Antyki (Katowice)
Dom Aukcyjny "Panorama Art Gallery" (Warszawa) ‏
Ekslibrisy
Figurki historyczne
Fotografia amerykańska
Grafika komputerowa
Gramofon
Kobieta
Libra Dom Aukcyjny
Malarstwo indyjskie
Malarstwo na szkle polskie
Maria Ochalska. Galeria w Willi Struvego (Warszawa)
Odznaczenia wojskowe
Ossendowski, Aleksander 1900-1962)
Ossendowski, Ferdynand Antoni (1878-1945)
Pastel polski
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski (Kraków)
Rękopisy polskie
Stare druki
Daleki Wschód
(90)
103 wyniki Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 14746 sygn. III 14746 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 30893 sygn. II 30893 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22314 sygn. II 22314 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21998 sygn. III 21998 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18012 sygn. III 18012 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 23470 sygn. III 23470 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 26430 sygn. III 26430 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 25151 sygn. III 25151 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 22004 sygn. III 22004 (1 egz.)
Malarstwo XIX i XX wieku - aukcja no 8 : 21 maja 2000 (niedziela) o godzinie 18.00, Panorama Art Gallery, Warszawa [...]; wystawa obrazów od 13 maja / [tekst oprac.: Andrzej Ryszkiewicz]. - Warszawa : Panorama Art Gallery, 2000. - 66 s. : il. kolor. ; 24 cm + Zaproszenie na aukcję no 8 Panorama Art Gallery w dniu 21 maja 2000 Zaproszenie na II królewską aukcję dzieł sztuki w dniu 18 czerwca 2000 r. w Starej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25564 sygn. II 25564 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 14089 sygn. III 14089 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 15520 sygn. III 15520 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 15313 sygn. III 15313 (1 egz.)