Boulay Cyrille
Kasprzak Aleksandra J
Prugar-Myślik Anna
Tyczyńska-Skromny Anna (1942-2020)
Załęska Wanda
Bourbon (ród)
Coutau-Bégarie & Associés (Paryż)
Dom Aukcyjny Agra-Art
Meble angielskie
Porcelana angielska
Porcelana europejska
Porcelana japońska
Romanov (ród)
Sotheby's
Szkło artystyczne
Sztuka francuska
Sztuka stosowana europejska
Sztuka stosowana francuska
23 wyniki Filtruj
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Szkła i Porcelany (2 ; 2006 ; Warszawa)
Tytuł: II aukcja szkła i porcelany : 17 maja 2006 r. o godzinie 19,00 w Galerii Domu Aukcyjnego Rempex [...], wystawa przedaukcyjna, 10-17 maja 2006 r. [...] / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; współpr.: Aleksandra Kasprzak, Wanda Załęska].
Wariant tytułu: Druga aukcja szkła i porcelany
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 2006.
Opis fizyczny: 47, [1] s. : il. kolor. ; 22 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex - aukcje - 2006
Temat: Porcelana europejska - aukcje - 18-20 w
Temat: Szkło artystyczne - aukcje - Europa - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Kasprzak, Aleksandra J.
Hasło dodatkowe: Załęska, Wanda.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. II 21184 (1 egz.)
Autor: Sotheby's. Auction (1936 ; London)
Tytuł: Catalogue of valuable English China : comprising a fine series of canary lustre jugs - the property of G. B. Drury, Esq., Worcester porcelain of the wall period - the property of Mrs. B. Langham, Chelsea figures and scent bottles, a superb Chelsea series of Apollo and eight muses - the property of Humphrey Cook, Esq., continental porcelain and Chinese porcelaine with European decoration - the property of Guy Bellingham Smith, Esq., F.R.C.S., Derby, Plymouth and Longton Hall figures - the property of major W. H. Tapp, M.C., fine old English furniture in oak, walnut and mahogany including the property of G. B. Drury, Esq. : which will be sold by auction by messrs Sotheby & Co. [...] at their large galleries [...], the 4th of December, 1936 [...].
Adres wydawniczy: London : Sotheby & Co., 1936.
Opis fizyczny: 32 s., [3] k. tabl. ; 25 cm.
Temat: Sotheby's - aukcje - 1936
Temat: Meble angielskie - aukcje - 17-19 w
Temat: Porcelana angielska - aukcje - 18-20 w
Hasło dodatkowe: Sotheby's
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. Kat. 175 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny Agra-Art. Aukcja (2013 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja dzieł sztuki : niedziela, 17 marca 2013, godz. 19.00, Hotel Bristol, Warszawa [...] ; wystawa - Galeria Agry-Art, Warszawa, [...] 4-16 marca 2013 [...] / [aut. katalogu: Anna Tyczyńska, Anna Prugar-Myślik].
Adres wydawniczy: Warszawa : Agra Art, 2013.
Opis fizyczny: [136] s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Agra-Art - aukcje - 2013
Temat: Porcelana japońska - aukcje - 19 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 17-20 w
Temat: Sztuka polska - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Prugar-Myślik, Anna.
Hasło dodatkowe: Tyczyńska-Skromny, Anna (1942-2020).
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 19184 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27963 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27957 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20085 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20083 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20147 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27958 (1 egz.)
Autor: Coutau-Bégarie & Associés. Enchères (2018 ; Paris)
Tytuł: Noblesse & royauté : mercredi 20 juin 2018 : à 11h00 - noblesse française et noblesse étrangère, porcelaine - militaria ; à 14h00 - Bourbon - Orléans - Napoléon, familles royales étrangères, Romanoff - icônes / expert Cyrille Boulay.
Wariant tytułu: Coutau-Bégarie & Associés : noblesse & royauté : militaria - icônes : Mercredi 20 Juin 2018
Wariant tytułu: Coutau-Bégarie & Associés : souvenirs historiques : Mercredi 20 Juin 2018
Wariant tytułu: Noblesse et royauté
Adres wydawniczy: Paris : Coutau-Bégarie & Associés, 2018.
Opis fizyczny: 144 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Bourbon ród - pamiątki - aukcje
Temat: Romanov ród - pamiątki - aukcje
Temat: Coutau-Bégarie & Associés Paryż - aukcje - 2018
Temat: Aukcja sztuki - Francja - 21 w
Temat: Dokumenty - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Dokumenty - aukcje - Francja - 18-20 w
Temat: Ikony rosyjskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Militaria - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Porcelana - aukcje - 19-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - Europa - 17-20 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 19-20 w
Temat: Sztuka francuska - aukcje - 16-20 w
Temat: Sztuka stosowana europejska - aukcje - 19-20 w
Temat: Sztuka stosowana francuska - aukcje - 18-20 w
Hasło dodatkowe: Boulay, Cyrille.
Hasło dodatkowe: Coutau-Bégarie & Associés (Paryż)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 23642 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27960 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20141 (1 egz.)