Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
82 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18488 sygn. III 18488 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21661 sygn. III 21661 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21662 sygn. III 21662 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17369 sygn. III 17369 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18492 sygn. III 18492 (1 egz.)
Auktion 61 : [09. Dezember 2011] in unseren Geschäftsräumen [...] Borgholzhausen-Berghausen [...]. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2011. - 110 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und Rücklosliste 60., 61. und 62. Auktion : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Tyt. okł.: Banknoten : 61. Auktion
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20008 sygn. III 20008 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18468 sygn. III 18468 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20417 sygn. III 20417 (1 egz.)
Auktion 38 : in Hamburg, Hotel Europäischer Hof "Hanseatenraum" [...] - 10. März [...] - 11. März 1981 [...]. - Hamburg : Tietjen+Co, 1981. - 144 s., [8] s., [39] s. tabl. ; 26 cm + Ergebnisliste unserer Buchauktion 35 vom 6. November 1980.
Tyt. okł.: 38. Münzen-Auktion
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 16161 sygn. III 16161 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 16932 sygn. III 16932 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 16932 sygn. III 16932 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17107 sygn. III 17107 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21652 sygn. III 21652 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 12012 sygn. III 12012, III 17163 sygn. III 17163 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20192 sygn. III 20192 (1 egz.)
130 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 16. Juni 2010 im Hotel Nikko, Düsseldorf. - Düsseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2010. - 165, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm + Zuschlagsergebnisse 130. Auktion : harmonijka ([8] s. ; 22 cm).
Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20285 sygn. III 20285 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20203 sygn. III 20203 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20194 sygn. III 20194 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 14394 sygn. III 14394, III 20190 sygn. III 20190 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20191 sygn. III 20191 (1 egz.)