Tempelhofer M├╝nzenhaus. Matthias Senger
G├Ârler, H.
30 results Filter
Autor: Leipziger M├╝nzhandlung und Auktion Heidrun H├Âhn. Auktion (57 ; 2007 ; Leipzig)
Tytuł: Geldscheinauktion : 57. Auktion am 07. Dezember 2007.
Wariant tytułu: 57. Auktion am 07. Dezember 2007
Wariant tytułu: Siebenundfünfzigste Auktion am 07. Dezember 2007
Wariant tytułu: Nadtyt.: Auktionskatalog
Adres wydawniczy: Leipzig : Leipziger M├╝nzhandlung und Auktion Heidrun H├Âhn, 2007.
Opis fizyczny: [3], 72, [5] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [77].
Temat: Leipziger M├╝nzhandlung und Auktion Heidrun H├Âhn (Lipsk) - aukcje - 2007
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 19-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Europa - 20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20412
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18268
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (27 ; 1984 ; Mannheim)
Tytu┼é: Auktion XXVII : M├╝nzen der Antike, deutsche M├╝nzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 mit bedeutender Serie Sachsen und Th├╝ringen, M├╝nzen des Auslands, deutsche M├╝nzen ab 1800 mit au╬▓ergew├Âhnlicher Sammlung Kleinm├╝nzen vor 1871, Papiergeld und Wertpapiere : die Auktion findet am 12., 13., 14. und 15. Dezember 1984 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytu┼éu: M├╝nzen der Antike, deutsche M├╝nzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 mit bedeutender Serie Sachsen und Th├╝ringen, M├╝nzen des Auslands, deutsche M├╝nzen ab 1800 mit au╬▓ergew├Âhnlicher Sammlung Kleinm├╝nzen vor 1871, Papiergeld und Wertpapiere
Wariant tytułu: Auktions Katalog 27
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1984.
Opis fizyczny: 164 s., 140 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1984
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - 20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Waga - aukcje - Europa - 17-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20196 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20134 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20168 (1 egz.)
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (16 ; 1979 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XVI : antike Goldmünzen, Orientalen, deutsche Münzen vom Mittelalter bis 1800 (mit Serie Niedersachsen), Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 29., 30. und 31. Mai 1979 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...], [Besichtigung: [...] 21. Mai - [...] 26. Mai 1979].
Wariant tytułu: Antike Goldmünzen, Orientalen, deutsche Münzen vom Mittelalter bis 1800 (mit Serie Niedersachsen), Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld
Wariant tytułu: Auktions Katalog 16
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1979.
Opis fizyczny: 179, [1] s., 122 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1979
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 1 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 18-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20190, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14394 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20413
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (20 ; 1981 ; Mannheim)
Tytu┼é: Auktion XX : M├╝nzen der Antike, deutsche M├╝nzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, R├Âmisch-Deutsches Reich, M├╝nzwaagen - Orden, M├╝nzen des Auslands, deutsche M├╝nzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 1. Juni - 4. Juni 1981 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytu┼éu: M├╝nzen der Antike, deutsche M├╝nzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, R├Âmisch-Deutsches Reich, M├╝nzwaagen - Orden, M├╝nzen des Auslands, deutsche M├╝nzen ab 1800, Papiergeld
Wariant tytułu: Auktions Katalog 20
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1981.
Opis fizyczny: 218, [2] s., 144 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1981
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Waga - aukcje - 17-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20193 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20147 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20136 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20170 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20148 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20145 (1 egz.)
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (47 ; 1994 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XLVII : Münzen der Antike, Münzen des Auslands, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere : die Auktion findet am 14. und 15. Dezember 1994 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, Münzen des Auslands, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere
Wariant tytułu: Auktions Katalog 47
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1994.
Opis fizyczny: 98, [2] s., 53 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1994
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20202
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20137, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18357 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20290
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (34 ; 1988 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XXXIV : Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 mit Sammlung Reformation, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere, Graphik, Ostasiatika (Bronze/Elfenbeinskulpturen) : die Auktion findet am 31. Mai und 1. Juni 1988 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 mit Sammlung Reformation, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere, Graphik, Ostasiatika (Bronze/Elfenbeinskulpturen)
Wariant tytułu: Auktions Katalog 34
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1988.
Opis fizyczny: 115, [1] s., 114 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1988
Temat: Grafika - aukcje - 17-20 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 18-20 w
Temat: Waga - aukcje - Niemcy - 19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20201
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20125 (1 egz.)