Bonadei Albino
Chaponniere Olivier
Gruggisberg Colin
niderlandzki
DNW - Dix Noonan Webb Auctioneers and Valuers (Londyn)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hirsch Mynt (Sztokholm)
Laurens Schulman (Bussum)
Medale holenderskie
Medale niderlandzkie
Monety holenderskie
Monety niderlandzkie
Olivier Chaponnière (Genewa)
Rzemiosło artystyczne niemieckie
72 wyniki Filtruj
Ancient, British and world coins, historical medals and banknotes
Tyt. okł.: "Ancient, British and world coins, historical medals and banknotes".
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15051 (1 egz.)
Auktion 38 : [28 oktober 1989]. - Stockholm : Hirsch Mynt, 1989. - 86 s. : il. ; 25 cm.
Internationell Auktion
Tyt. okł.: "Internationell Auktion". Tyt. rozdz. także w jęz. ang.
Bibliogr. s. 5-8.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22272 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18488 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15419 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18491 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18468 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12012, III 17163 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25311 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23656 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17098 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25312 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21813 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17100 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17109 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17102 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17095 (1 egz.)