Sztuka indiańska
3 results Filter
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (213 ; 2001 ; München)
Tytuł: Antiken : Auktion 213 am 14. Februar 2001.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2001.
Opis fizyczny: 41, [1] s., 35 tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2001
Temat: Biżuteria - aukcje - do 8 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 10 w
Temat: Pieczęcie - aukcje - do 1 w. p.n.e
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 12 w
Temat: Sztuka starożytna - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19812
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (225 ; 2003 ; München)
Tytuł: Antiken : Auktion 225 am 12. und 13. Februar 2003.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2003.
Opis fizyczny: 50 s., 42 s. tabl. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2003
Temat: Biżuteria - aukcje - do 12 w
Temat: Ceramika - aukcje - do 8 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 17 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19816
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19810