Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; München)
Tytuł: Antike Münzen und Lots : Auktion 142 : 10./11. Oktober 2005 in den eigenen Geschäftsräumen / [Bearb.: Sandra Kölbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2005.
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung (Monachium) - aukcje - 2005
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Pieczęcie - aukcje - 1-14 w
Hasło dodatkowe: Kölbl, Sandra.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19888