G├Ârler, H.
Tempelhofer M├╝nzenhaus. Matthias Senger
16 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20413
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20147 (1 egz.)
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (47 ; 1994 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XLVII : Münzen der Antike, Münzen des Auslands, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere : die Auktion findet am 14. und 15. Dezember 1994 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, Münzen des Auslands, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere
Wariant tytułu: Auktions Katalog 47
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1994.
Opis fizyczny: 98, [2] s., 53 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1994
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20202
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20134 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20136 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20145 (1 egz.)
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (34 ; 1988 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XXXIV : Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 mit Sammlung Reformation, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere, Graphik, Ostasiatika (Bronze/Elfenbeinskulpturen) : die Auktion findet am 31. Mai und 1. Juni 1988 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 mit Sammlung Reformation, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere, Graphik, Ostasiatika (Bronze/Elfenbeinskulpturen)
Wariant tytułu: Auktions Katalog 34
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1988.
Opis fizyczny: 115, [1] s., 114 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1988
Temat: Grafika - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 18-20 w
Temat: Waga - aukcje - Niemcy - 19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20201
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20137, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18357 (2 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20139 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20294
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20146 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20140 (1 egz.)