(107)
Blicharz Kazimierz (1931-2011)
Brown Jim
Elias Joel
Jasiński Maciej (1987- )
Kricheldorf Volker
Megow Wolf-Rudiger
Musiał Andrzej (1950-2020)
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
Żmudzin Marcin
Żyłka Zbigniew
Dania
(85)
duński
Baldwin's (Londyn)
Hyckert, Bror Edvard (1848-1910)
Medale czeskie
Monety arabskie
Monety niderlandzkie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Plakiety polskie
109 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14967 sygn. III 14967 (1 egz.)
Przestawiona kolejność stron: s. 127-134 po s. 288.
Bibliogr. s. XIII-XVIII.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14968 sygn. III 14968 (1 egz.)
Słowniczek terminów niem.-ang. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19892 sygn. III 19892 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14958 sygn. III 14958 (1 egz.)
Gold - und Silbermünzen : 62. Auktion : 25.- 27. Januar 2005 - Basel, Hotel Radisson SAS [...]. - Basel : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2004. - 563 s., [8] s. tabl. kolor. : il. kolor. ; 24 cm + Erzielte Preise Auktion 62.
Tyt. okł.: Gold and silver coins
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 24890 sygn. II 24890 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 26340 sygn. II 26340 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19112 sygn. III 19112 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18448 sygn. III 18448, III 18449 sygn. III 18449 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20417 sygn. III 20417 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14956 sygn. III 14956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15454 sygn. III 15454 (1 egz.)
Auktion 38 : in Hamburg, Hotel Europäischer Hof "Hanseatenraum" [...] - 10. März [...] - 11. März 1981 [...]. - Hamburg : Tietjen+Co, 1981. - 144 s., [8] s., [39] s. tabl. ; 26 cm + Ergebnisliste unserer Buchauktion 35 vom 6. November 1980.
Tyt. okł.: 38. Münzen-Auktion
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 16161 sygn. III 16161 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 261 s.z. sygn. III 261 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15070 sygn. III 15070 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 24883 sygn. II 24883 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 22576 sygn. III 22576 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 24906 sygn. II 24906 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19111 sygn. III 19111 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 21826 sygn. III 21826 (1 egz.)