Leszczyńska-Bereska Justyna
Blicharz Kazimierz (1931-2011)
Błędowski Jacek
Chabrzyk Piotr
Czakańska Grażyna
Fajer Andrzej
Galus Zbigniew (1934- )
Gmitruk Michał
Jasiński Maciej (1987- )
Mienicka-Kowalik Liliana
Mitman Maria
Musiał Andrzej (1950-2020)
Niemczyk Paweł (1984-2014)
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
Żmudzin Marcin
Żyłka Zbigniew
Bereska Numizmatyka
"Anfa" Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe (Skoczów)
Dom Aukcyjny Kazimierz Wonsik (Łódź)
Jan Paweł II (papież ; 1920-2005)
Peck, Robert
Plakiety polskie
Polskie Towarzystwo Numizmatyczne (Cieszyn)
Reece, R. W.
45 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 25172 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21819 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24613/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21816 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21821 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21899 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23704 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21818 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22112 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21825 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21820 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 20646 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 25208 (1 egz.)