włoski
Antikenmuseum (Bazylea)
Ludwig, Peter (1925-1996)
5 wyników Filtruj
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (H ; 1998 ; Zürich)
Tytuł: Greek, Roman & Byzantine coins : Hotel Baur au Lac, 30th April 1998.
Adres wydawniczy: Zürich : Numismatica Ars Classica, 1998.
Opis fizyczny: 56, [2] s., 90 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1998
Hasło dodatkowe: Numismatica Ars Classica
Ta pozycja znajduje się w zbiorach 2 placówek. Rozwiń listę by zobaczyć szczegóły.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9770 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19308
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (14 ; 1998 ; Zürich)
Tytuł: Monete papali : Hotel Baur au Lac, 9th October 1998.
Opis fizyczny: 27, [5] s., 15 k. tabl. kolor, 22 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - Watykan - 8-20 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 10011 (1 egz.)
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (13 ; 1998 ; Zürich)
Tytuł: Greek coins of Magna Graecia and Sicily ex collection Antikenmuseum Basel und Sammlung Ludwig : Hotel Baur au Lac, 8th October 1998.
Opis fizyczny: 9, [175] s., XXXII k. tabl. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: Ludwig Peter 1925-1996 - zbiory
Temat: Antikenmuseum Bazylea - zbiory
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 10010 (1 egz.)
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (12 ; 1998 ; Zürich)
Tytuł: La Colección de cincuentines del Marques de Solanes, monete di zecche Italiane : Auction 12 : 1st May 1998, Hotel Baur au Lac [...] Zürich [...].
Wariant tytułu: Auction 12
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, cop. 1998.
Opis fizyczny: 42, [4] s., 11 k. tabl. (w tym kolor.), 51 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6.
Uwaga: Tekst w jęz. wł. i hiszp.
Temat: Monety hiszpańskie - aukcje - 17 w
Temat: Monety włoskie - aukcje - 11-20 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9769 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19896
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (11 ; 1998 ; Zürich)
Wariant tytułu: Auction 11
Opis fizyczny: 65, [3] s., 16 k. tabl. kolor., 59 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-13 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9768 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20074