4 results Filter
Autor: Münzzentrum-Rheinland. Auktion (158 ; 2011 ; Solingen-Ohligs)
Tytuł: Auktion 158 : numismatische Literatur : Mittwoch, 23. März 2011.
Wariant tytułu: Numismatische Literatur
Wariant tytułu: Numismatische Literatur u.a. aus klassischer Bibliothek W. Albrecht
Adres wydawniczy: Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2011.
Opis fizyczny: 116, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Münzzentrum-Rheinland (Solingen-Ohligs) - aukcje - 2011
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20021
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20022
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20020
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023