Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (35 ; 2011 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische und römische Münzen, Mittelalter und Neuzeit, numismatische Literatur : Auktion 35 : Donnerstag, 17. November 2011, um 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 35
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2011.
Opis fizyczny: 165 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 47-51. Indeks.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2011
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21832
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (34 ; 2011 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische und römische Münzen, Münzen des Mittelalters, Königreich Preussen, numismatische Literatur : Auktion 34 : Donnerstag, 26. Mai 2011, um 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 34
Opis fizyczny: 183 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 57-62. Indeks.
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21831