Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (32 ; 2010 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische und römische Münzen, Münzen und Medaillen der Niederlande, numismatische Literatur : Auktion 32 : [...] Mittwoch, 26. Mai 2010, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 32
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2010.
Opis fizyczny: 195 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8, 85-87. Indeks.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21829 (1 egz.)