Bronny, Klaus
4 results Filter
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (26 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung Klaus Bronny: Münzen des Kirchenstaates : Auktion 26 : Dienstag, 27. Mai 2008, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 26
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2008.
Opis fizyczny: 168 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Temat: Bronny Klaus - zbiory - aukcje - 9-19 w
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2008
Temat: Monety włoskie - aukcje - 9-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21830 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (27 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische und römische Münzen, deutsche Taler (Regensburg, Westfalen), numismatische Literatur : Auktion 27 : Mittwoch, 28. Mai 2008, 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 27
Opis fizyczny: 120 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 58-61.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 11-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21826 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (28 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung und Bibliothek Dr. Bernhard Schulte : Auktion 28 : Münzen: Donnerstag, 30. Oktober 2008, 9.00 Uhr, Bücher: Freitag, 31. Oktober 2008, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 28
Opis fizyczny: 206 s. : il ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7. Indeks.
Temat: Schulte Bernhard - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20082 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 29
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Uwaga: Tekst częśc. w jęz. ang.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19886 (1 egz.)