3 results Filter
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (23 ; 2007 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung BCD : antike griechische Münzen : Akarnanien und Aetolien : Auktion 23 : Donnerstag, 18. Oktober 2007, 10.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Antike griechische Münzen
Wariant tytułu: Akarnanien und Aetolien
Wariant tytułu: Auktion 23
Wariant tytułu: Sammlung BCD : Akarnanien und Aetolien
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2007.
Opis fizyczny: 176 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6.
Uwaga: Wstęp w jęz. ang. Tekst części gł. w jęz. niem.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2007
Temat: Monety greckie - aukcje - 5-1 w. p.n.e
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20060 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (21 ; 2007 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Isles of Greece
Wariant tytułu: Auktion 21
Wariant tytułu: Sammlung James H. Joy : the isles of Greece collection
Opis fizyczny: 125 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Wstęp również w jęz. ang.
Temat: Joy James H. - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Brąz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19922 (1 egz.)