3 wyniki Filtruj
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (18 ; 2005 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung J.-P. Righetti Teil 6, Münzen des Heiligen Landes, Bodenseebrakteaten, Deutsches Kaiserreich, numismatische Literatur : Auktion 18 : Mittwoch, 5. Oktober 2005, 9 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 18
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 104 s. : il. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 51-52.
Temat: Righetti J.-P. - zbiory
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 18-19 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety - aukcje - Palestyna - 1-3 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19919 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (17 ; 2005 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 17
Opis fizyczny: 175 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: Brąz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19918 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)