6 results Filter
Autor: Westfälische Auktionsgesellschaft für Münzen und Medaillen. Auktion (24 ; 2004 ; Dortmund)
Tytuł: Schöne Taler : Auktion 24 : 9. Februar 2004 - Parkhotel Wittekindshof [...] Dortmund [...].
Wariant tytułu: Auktion 24
Adres wydawniczy: Arnsberg [etc.] : Westfälische Auktionsgesellschaft für Münzen und Medaillen, 2004.
Opis fizyczny: 91, [1] s., [16] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Temat: Westfälische Auktionsgesellschaft für Münzen und Medaillen - aukcje - 2004
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 16-19 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 16-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20105 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20107 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20106 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen (Basel). Auktion (95 ; 2004 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : Münzen und Medaillen, 2004.
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Tekst w jęz. ang. i fr.
Temat: Münzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)