Maciukiewicz Paweł
Palka Mateusz (1985- )
Mundury
Autor: Desa Dzieła Sztuki i Antyki. Aukcja (168 ; 2018 ; Kraków)
Tytuł: Aukcja 168 : odznaki, odznaczenia : sobota 7 IV 2018 r., godz. 12.00 : wystawa przedaukcyjna od 3 IV - 6 IV 2018 r. w godz. 10.00 - 18.00 a w dniu aukcji 9.00 - 11.00 [...] / [opracowanie katalogu: Jerzy Majewski, Paweł Maciukiewicz, Mateusz Palka, Katarzyna Kwatro-Woźniak].
Adres wydawniczy: Kraków : Dom Aukcyjny DESA, 2018.
Opis fizyczny: 31, [1] s., [40] s. tabl. kolor. ; 30 cm.
Temat: Desa Dzieła Sztuki i Antyki - aukcje - 2018
Temat: Dokumenty - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Fotografia polska - aukcje - 20 w
Temat: Monety - aukcje - 3 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Mundury - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - 20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Polska - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Kwatro-Woźniak, Katarzyna.
Hasło dodatkowe: Maciukiewicz, Paweł.
Hasło dodatkowe: Majewski, Jerzy (falerystyka).
Hasło dodatkowe: Palka, Mateusz (1985- ).
Hasło dodatkowe: Desa Dzieła Sztuki i Antyki
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 23469 (1 egz.)