1840 - 1849
15 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. II 1293 s.z.
Autor: Étienne Bourgey. Vente (1912 ; Paris)
Tytuł: Monnaies romaines, monnaies étrangères, médailles, jetons : vente [...] a Paris, Hôtel des Commissaires-Priseurs [...] : le lundi 26 février 1912 [...].
Adres wydawniczy: Paris : Étienne Bourgey, 1912.
Opis fizyczny: 34 s. ; 24 cm.
Temat: Étienne Bourgey Paryż - aukcje - 1912
Temat: Monety - aukcje - do 19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - do 5 w
Hasło dodatkowe: Étienne Bourgey
Ta pozycja znajduje się w zbiorach 2 placówek. Rozwiń listę by zobaczyć szczegóły.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13907 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. II 1295 s.z.
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Münzenauktion (82 ; 2008 ; Wien)
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2008
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20378
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20437
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20045
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20293
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20119 (1 egz.)