1840 - 1849
France
15 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. II 1293 s.z.
Autor: Étienne Bourgey. Vente (1912 ; Paris)
Tytu┼é: Monnaies romaines, monnaies ├ętrang├Ęres, m├ędailles, jetons : vente [...] a Paris, H├┤tel des Commissaires-Priseurs [...] : le lundi 26 f├ęvrier 1912 [...].
Adres wydawniczy: Paris : Étienne Bourgey, 1912.
Opis fizyczny: 34 s. ; 24 cm.
Temat: Étienne Bourgey Paryż - aukcje - 1912
Temat: Monety - aukcje - do 19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - do 5 w
Hasło dodatkowe: Étienne Bourgey
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13907 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. II 1295 s.z.
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2008
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20437
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20119 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20122 (1 egz.)