2020 - 2021
Sztuka staro┼╝ytna
UBS (Bazylea)
80 results Filter
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr cz─Ö┼Ťci na ok┼é.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2007
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Hess-Divo. Auktion (307 ; 2007 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen
Wariant tytułu: Coins and medals
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Hess-Divo, cop. 2007.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8.
Temat: Arnaud Pierre - zbiory
Temat: Hess-Divo (Zurych) - aukcje - 2007
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 5 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-3 w
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (75 ; 2008 ; Basel)
Tytu┼é: R├Âmische Goldm├╝nzen : 75. Auktion : 22. Januar 2008 - Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: Roman gold coins
Wariant tytułu: Auction 75
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, 2008.
Opis fizyczny: 107 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Uwaga: Tekst cz─Ö┼Ťci g┼é. w j─Öz. ang.
Temat: UBS (Bazylea) - aukcje - 2008
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27794, Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24876 (2 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (136 ; 2008 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen der Insel Kreta, die Sammlung Dr. Burkhard Traeger, M├╝nzen aus der Welt der Antike : 136. Auktion : 10. M├Ąrz 2008, Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: 136. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertsechsunddreizigste Auktion
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2008.
Opis fizyczny: 231, [25] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [232-239]. Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr. i wł. s. [250]. Indeks.
Temat: Traeger Burkhard - zbiory - aukcje - 5 w. p.n.e.-2 w
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-7 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20165 (1 egz.)
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (11 ; 1998 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Auction 11
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, cop. 1998.
Opis fizyczny: 65, [3] s., 16 k. tabl. kolor., 59 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1998
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-13 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7-1 w. p.n.e
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (71 ; 1997 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, 1997.
Opis fizyczny: 156 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5]-[9].
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1997
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (141 ; 2005 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 141
Opis fizyczny: 84, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 13 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (18 ; 1977 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1977.
Opis fizyczny: 60, [2] s., [1] k. tabl. kolor., 26 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5, 7, 46.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1977
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (33 ; 1983 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : r├Âmer, kelten, griechen : Auktion 33 : Dienstag, 3. Mai 1983 im Savoy Hotel - Baur en Ville, Z├╝rich [...].
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1983.
Opis fizyczny: 75, [3] s., [4] k. tabl., 26 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1983
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18360
Uwaga: Bibliogr. s. 5.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 10260
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (174 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen aus der Welt der Antike : Auktion 174 : Montag, 27. September 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 174
Opis fizyczny: 186, [14] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 2 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20362
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (182 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 182
Opis fizyczny: 171, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 16 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (193 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 193
Opis fizyczny: 180, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 19 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (48 ; 1989 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1989.
Opis fizyczny: 102, [13] k. tabl., 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1989