15 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (10 ; 1974 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1974.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1974
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 4-14 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (13 ; 1975 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1975.
Opis fizyczny: 104, [2] s., 43 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 55, 76.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1975
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Hasło dodatkowe: Bank Leu (Zurych)
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (15 ; 1976 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1976.
Opis fizyczny: 88, [2] s., 28 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1976
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (8 ; 1995 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Greek and Roman coins
Wariant tytułu: Auction 8
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, 1995.
Opis fizyczny: 105, [5] s., [8] k. tabl. kolor., [80] s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1995
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e.-5 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (182 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 182
Opis fizyczny: 171, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 16 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20059
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (168 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: 168. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertachtundsechzigste Auktion
Opis fizyczny: 165, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w