Friedrich
26 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (17 ; 1977 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Silberm├╝nzen der R├Âmischen Republik aus einer alten Privatsammlung : Sammlung Heiner Stuker : Z├╝rich [...], Saal der Zunft zum K├Ąmbel [...], den 3. und 4. Mai 1977.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1977.
Opis fizyczny: 88, [2] s., XLI s. tabl. ; 30 cm + Sch├Ątzungen : [3] s. + Erzielte Preise : 4 s.
Uwaga: Indeks s. 86-88.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1977
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3-1 w. p.n.e
Temat: Srebro - wyroby - Rzym (państwo) - 3-1 w. p.n.e
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12232
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Hess-Divo. Auktion (307 ; 2007 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen
Wariant tytułu: Coins and medals
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Hess-Divo, cop. 2007.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8.
Temat: Arnaud Pierre - zbiory
Temat: Hess-Divo (Zurych) - aukcje - 2007
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 5 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-3 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (57 ; 1993 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : griechen, r├Âmer, numismatische Literatur : Auktion 57 : Dienstag, 25. Mai 1993 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Z├╝rich [...].
Wariant tytułu: Antike Münzen, numismatische Literatur
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1993.
Opis fizyczny: 178 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: Antike Münzen, numismatische Literatur.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1993
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Autor: Leu Numismatik Auktion (54 ; 1992 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1992.
Opis fizyczny: 172 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (153 ; 2009 ; Osnabr├╝ck)
Opis fizyczny: 164, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 2-1 w. p.n.e
Temat: Monety greckie - aukcje - 7-1 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Steinbach, Sebastian (1978- ).
Hasło dodatkowe: Thormann, Jens Ulrich.
Has┼éo dodatkowe: Wei├č, Manuela.
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Autor: Aurea Numismatika. Aukce (29 ; 2009 ; Praha)
Wariant tytułu: Dvacátdevátá aukce
Wariant tytu┼éu: Sb├şrka antick├Żch minc├ş
Adres wydawniczy: Praha : Aurea Numismatika, 2009.
Opis fizyczny: 112 s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Skr├│ty bibliogr. s. 5.
Temat: Aurea Numismatika (Praga) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 10 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (1995 ; Z├╝rich)
Tytuł: Roman imperial sestertii : The Friedrich Collection : Zürich [...], Hôtel Baur au Lac, 2nd April 1995.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Numismatica Ars Classica, 1995.
Opis fizyczny: 36, [2] s., 72 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Friedrich - zbiory
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1995
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-3 w
Hasło dodatkowe: Numismatica Ars Classica
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12237
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (11 ; 1998 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Auction 11
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, cop. 1998.
Opis fizyczny: 65, [3] s., 16 k. tabl. kolor., 59 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1998
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-13 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20151 (1 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (141 ; 2005 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 141
Opis fizyczny: 84, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 13 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w