Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
66 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 6867 sygn. Kat. 6867 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18277 sygn. III 18277 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 7315 sygn. III 7315 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18371 sygn. III 18371 (1 egz.)
Bibliogr. s. 5, 44.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18361 sygn. III 18361 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 9073 sygn. III 9073 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19953 sygn. III 19953 (1 egz.)
Römische Münzen, byzantinische Münzen : Zürich [...], Hotel Bauer au Lac [...], 29. Mai 1974. - Zürich : Bank Leu, 1974. - 54, [2] s., [1] k. tabl. kolor., XXX s. tabl. ; 30 cm + Schätzungen : [2] s. + Erzielte Preise : 3 s.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 12228 sygn. III 12228 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 14600 sygn. Kat. 14600, III 18378 sygn. III 18378 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 17650 sygn. Kat. 17650 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18374 sygn. III 18374 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20382/1 sygn. III 20382/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20059 sygn. III 20059 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 9768 sygn. III 9768 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20156 sygn. III 20156 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 15738 sygn. Kat. 15738, III 18376 sygn. III 18376 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20181 sygn. III 20181 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20420 sygn. III 20420 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19887 sygn. III 19887 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20273 sygn. III 20273 (1 egz.)