Friedrich
G├╝strow, K. W.
81 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (18 ; 1977 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1977.
Opis fizyczny: 60, [2] s., [1] k. tabl. kolor., 26 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5, 7, 46.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1977
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (17 ; 1977 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Silberm├╝nzen der R├Âmischen Republik aus einer alten Privatsammlung : Sammlung Heiner Stuker : Z├╝rich [...], Saal der Zunft zum K├Ąmbel [...], den 3. und 4. Mai 1977.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1977.
Opis fizyczny: 88, [2] s., XLI s. tabl. ; 30 cm + Sch├Ątzungen : [3] s. + Erzielte Preise : 4 s.
Uwaga: Indeks s. 86-88.
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3-1 w. p.n.e
Temat: Srebro - wyroby - Rzym (państwo) - 3-1 w. p.n.e
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12232
Autor: Hess-Divo. Auktion (307 ; 2007 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen
Wariant tytułu: Coins and medals
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Hess-Divo, cop. 2007.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8.
Temat: Arnaud Pierre - zbiory
Temat: Hess-Divo (Zurych) - aukcje - 2007
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 5 w. p.n.e.-1 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (71 ; 1997 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, 1997.
Opis fizyczny: 156 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5]-[9].
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1997
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (193 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 193
Opis fizyczny: 180, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (10 ; 1974 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1974.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1974
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 4-14 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (48 ; 1989 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1989.
Opis fizyczny: 102, [13] k. tabl., 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1989
Autor: Leu Numismatik Auktion (57 ; 1993 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : griechen, r├Âmer, numismatische Literatur : Auktion 57 : Dienstag, 25. Mai 1993 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Z├╝rich [...].
Wariant tytułu: Antike Münzen, numismatische Literatur
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1993.
Opis fizyczny: 178 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: Antike Münzen, numismatische Literatur.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1993
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (87 ; 2010 ; Wien)
Tytuł: 87. Münzenauktion : 8., 9. und 10. Dezember 2010 in unserem Auktionssaal [...] Wien [...]. Katalog 1, Mittwoch, 8. Dezember 2010.
Wariant tytułu: Siebenundachtzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2010.
Opis fizyczny: 264 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 161-163.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2010
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 15 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20382/1
Autor: Leu Numismatik Auktion (54 ; 1992 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1992.
Opis fizyczny: 172 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20151 (1 egz.)
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.