G├╝strow, K. W.
20 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (10 ; 1974 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1974.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1974
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 4-14 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (13 ; 1975 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1975.
Opis fizyczny: 104, [2] s., 43 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 55, 76.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1975
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Hasło dodatkowe: Bank Leu (Zurych)
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 29
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (182 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 182
Opis fizyczny: 171, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 16 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (168 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: 168. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertachtundsechzigste Auktion
Opis fizyczny: 165, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (94 ; 2003 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2003.
Opis fizyczny: 23, [1] s., 13 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2003
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Autor: Auktionen Meister & Sonntag. Auktion (7 ; 2009 ; Stuttgart)
Tytuł: Auktion 7 : 6.-7. April 2009 in Stuttgart, kleiner Schlossplatz, Baden-Württembergische Bank / [Katalog: Michael Meister, Heino Poley, Stefan Sonntag].
Adres wydawniczy: Stuttgart : Auktionen Meister & Sonntag, 2009.
Opis fizyczny: 198, [4] : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart) - aukcje - 2009
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 3 w
Hasło dodatkowe: Meister, Michael.
Hasło dodatkowe: Poley, Heino.
Hasło dodatkowe: Sonntag, Stefan.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20072 (1 egz.)
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w