Jasiński Maciej (1987- )
Paszkiewicz Borys (1959- ). Podobna jest moneta nasza do urodnej panny
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
Stephens Karl
Karolkiewicz, Henry V. (1923- )
Mennictwo
Peck, Robert
Pieniądz
Plakiety polskie
Reece, R. W.
18 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22113 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22209 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22797 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23652 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24836 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21841/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22115 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23654 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23653 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14690 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22114 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18403 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14778 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21824 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 25208 (1 egz.)