Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Rze┼║ba
59 results Filter
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung Auktion (17 ; 1979 ; Mannheim)
Tytu┼é: Auktion XVII : M├╝nzen der Antike, deutsche M├╝nzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 (mit besonderen Serien), (Luise v. Preu├čen, Danzig, Regensburg), M├╝nzen des Auslands, deutsche M├╝nzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 10., 11., 12. und 13. Dezember 1979 im Steigenberg Hotel "Mannheim Hof" [...] statt, [Besichtigung: [...] 3. Dezember - [...] 8. Dezember 1979].
Wariant tytułu: Auktions Katalog 17, Dezember 1979
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1979.
Opis fizyczny: 215, CXXVII s. : il. ; 26 cm.
Uwaga: Tyt. na okł.: Auktions Katalog 17, Dezember 1979.
Uwaga: Wyci─Öty fragm. il. na s. XLVII-XLVIII, zdublowane s. LXXXV-LXXXVIII i s. LXXXIX-XCII, brak s. XCIII-XCVI.
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - do 20 w
Temat: Mannheim - aukcje - 1979 - Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14395
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (135 ; 2004 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 135 : [...] 13./14. Oktober 2004 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb.: Burkhard Schauer].
Opis fizyczny: 225 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2004
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18444, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14903
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (230 ; 2003 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Antiken, praekolumbische Kunst, M├╝nzen und Medaillen, Orden : Jubil├Ąumsauktion 230 am 18. September 2003.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachf., 2003.
Opis fizyczny: 102 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Na dole okł.: "1953-2003 - 50 Jahre Gerhard Hirsch Nachfolger, München, 100. Geburtstag Gerhard Hirsch 1903-1982".
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger Monachium - aukcje - 2003
Temat: Medale - aukcje - 16-18 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 15-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 17-18 w
Temat: Rze┼║ba - aukcje - do 3 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14991
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (253 ; 2007 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 253 am 27., 28. und 29. September 2007.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2007.
Opis fizyczny: 172 s., 118 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Monachium - aukcje - 2007
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 20 w
Temat: Judaica - aukcje - 19-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 18-20 w
Temat: Waga - aukcje - 18-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19818
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (221 ; 2002 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 221 am 2., 3. und 4. Mai 2002.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2002.
Opis fizyczny: 172 s., 124 s. tabl. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Monachium - aukcje - 2002
Temat: Banknoty - aukcje - W─Ögry - 19 w
Temat: Ikony rosyjskie - aukcje - 18-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19807
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 261 s.z. (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (256 ; 2008 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 256 am 5., 6. und 7. Mai 2008.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2008.
Opis fizyczny: 136 s., 91 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Monachium - aukcje - 2008
Temat: Stemple mennicze - aukcje - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19820
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (220 ; 2002 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 220 am 21. und 22. Februar 2002.
Opis fizyczny: 114 s., 98 s. tabl. ; 27 cm.
Temat: Banknoty austriackie - aukcje - 19 w
Temat: Ikony rosyjskie - aukcje - 19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19809
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (255 ; 2008 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 255 am 14., 15. und 16. Februar 2008.
Opis fizyczny: 165, [1] s., 104 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 19-20 w
Temat: Ikony greckie - aukcje - 18-19 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 19-20 w
Temat: Stemple mennicze - aukcje - 19-20 w
Temat: Waga - aukcje - Niemcy - 18-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19819
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20283 (1 egz.)