Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Sellmann, Martin (1903-1982)
23 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19954 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20353 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14664 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17172 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktion 136
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15013 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20123 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17178 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19889, III 20162 (2 egz.)
Auktion 156 : 1.-2. September 2010. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2010. - 222 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Byzanz, Slg.Lautz - Primitivgeld Afrika, Aachen
Tyt. grzbietowy: Antike - antike Kleinobjekte - Slg. Lautz Primitivgeld - Slg. Aachen IV - Br.-Preussen - Braunschweig
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20411 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14693 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20195 (1 egz.)
Auktion 142 : 9.-10. Januar 2008. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 256 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Münzen
Tyt. grzbietowy: Kelten - Röm. Rep. Papius Denare - Slg. Braunschweig - Danzig - Reichsgold - Preussen - berliner Medailleure - Stadtansichten
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20168 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20383/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14900, III 18441, III 20182 (3 egz.)