(100)
(100)
(99)
(100)
(100)
(100)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Güstrow, K. W.
Martini, Adolf
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Rudolf Kube (Berlin)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(99)
(99)
(99)
(99)
(99)
100 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18354 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20071 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 19898 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20296 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20073 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20293 (1 egz.)
Auktion 21 am 16. und 17. Oktober 1997 im Mövenpick-Hotel [...] Kassel. - Espenau : Münzenhandlung Harald Möller, 1997. - 243 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste : [8] s. ; 21 cm. Restanten Auktion 21 : [4] s. ; 21 cm.
Tyt. okł.: Münzenauktion in Kassel
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11626, III 20154 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20046 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20016 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23256 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20189 (1 egz.)