(262)
(262)
(140)
(127)
(260)
(140)
(231)
(260)
(258)
(240)
(207)
(198)
(132)
Besser, Rolf
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Hans Meuss (Hamburg)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
(262)
(262)
(244)
(242)
(242)
(237)
(233)
(227)
(219)
(198)
(176)
(150)
(139)
(129)
(187)
(186)
262 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11573 sygn. III 11573 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11577 sygn. III 11577 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18489 sygn. III 18489 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11575 sygn. III 11575 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11525 sygn. III 11525 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11535 sygn. III 11535 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11531 sygn. III 11531 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11532 sygn. III 11532 (1 egz.)
Goldmünzen, deutsche Münzen ab 1871 in Gold und Silber : 99. Auktion : 11. März 2005, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...]. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 2005. - 224 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Ergebnisliste - Auktionen 97-99 : [40] s. : il. ; 21 cm.
Bibliogr. s. 200-211. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14667 sygn. III 14667 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14962 sygn. III 14962 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14689 sygn. III 14689 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14690 sygn. III 14690 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19970 sygn. III 19970 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14643 sygn. III 14643 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19966 sygn. III 19966 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14999 sygn. III 14999 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13891 sygn. II 13891 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17093 sygn. III 17093 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18490 sygn. III 18490 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19947 sygn. III 19947 (1 egz.)