(177)
(177)
(100)
(174)
(100)
(159)
(176)
(175)
(171)
(152)
(144)
(104)
(85)
Besser, Rolf
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Koch, Gerd
Pielsticker, Heinz (1924- )
Propp, Klaus
(177)
(177)
(177)
(174)
(174)
(171)
(166)
(159)
(140)
(118)
(100)
(85)
(133)
(132)
177 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14962 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23258 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19112 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18482 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14993 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25314 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17442 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14996 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17434 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21590 (1 egz.)
Münzauktion in Kassel
Tyt. okł.: "Münzauktion in Kassel".
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17094 (1 egz.)
Na dole okł.: "1953-2003 - 50 Jahre Gerhard Hirsch Nachfolger, München, 100. Geburtstag Gerhard Hirsch 1903-1982".
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14991 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18492 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21585 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 201 am 24., 25. und 26. September 1998. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1998. - 161 s., 8 s. tabl. kolor., 125 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17436 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19818 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18480 (1 egz.)