Ahrens, A. E.
Besser, Rolf
Bührmann T.
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Koch, Gerd
Propp, Klaus
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
Wallenstein, Albrecht Wenzel Eusebius von (1583-1634)
37 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19946 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20365 (1 egz.)
Münzen und Medaillen, Literatur. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 138 s., 88 s. tabl. ; 27 cm.
Tyt. okł.: Münzen und Medaillen, Literatur
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17441 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14998 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. II 1327 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13878 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16156 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15043 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20433/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20276 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17647/2, III 20068/2 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18471 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17648, III 20178 (2 egz.)
Goldmünzen, deutsche Münzen ab 1871 in Gold und Silber : 99. Auktion : 11. März 2005, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...]. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 2005. - 224 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Ergebnisliste - Auktionen 97-99 : [40] s. : il. ; 21 cm.
Bibliogr. s. 200-211. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14667 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19971 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15000 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23656 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20044 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20360 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20024 (1 egz.)