(99)
Blaschke Conrad-Agilolf
Bauss, Fritzotto (1918-1999)
Foerster, Georg H.
Hans Meuss (Hamburg)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Oetling, Friedrich Wilhelm (1861-1935)
Propp, Klaus
Rother, Gerhart (1924- )
Schierhorn, Siegfried (1915-2009)
Schütz, Artur (1915-2001)
Zierach, Johannes (1923-2011)
102 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 23258 sygn. III 23258 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19972 sygn. III 19972 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18486 sygn. III 18486 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18370 sygn. III 18370, III 20075 sygn. III 20075 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18491 sygn. III 18491 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18464 sygn. III 18464 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18484 sygn. III 18484 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17093 sygn. III 17093 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18490 sygn. III 18490 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14996 sygn. III 14996 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18488 sygn. III 18488 (1 egz.)
Münzauktion in Kassel
Tyt. okł.: "Münzauktion in Kassel".
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17094 sygn. III 17094 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14980 sygn. III 14980 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17343 sygn. III 17343 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17401 sygn. III 17401 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20067/2 sygn. III 20067/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20149/2 sygn. III 20149/2, III 21653/2 sygn. III 21653/2 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20155 sygn. III 20155 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18485 sygn. III 18485 (1 egz.)