Stadler Michael
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Foerster, Georg H.
Brema (okręg)
38 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20110 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15019 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18470 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17651/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17651/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20356 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19913 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18492 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18478 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19111 (1 egz.)
Münzenauktion in Kassel
Tyt. okł.: "Münzenauktion in Kassel".
W tekście notatki i podkreśl. J.J. Kołeckeigo.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17645 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20353 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25315 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17100 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20435/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20157 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17095 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)