(123)
(123)
(123)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Schütz, Artur (1915-2001)
Wittelsbach (ród)
(123)
(123)
124 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20081 sygn. III 20081 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17162 sygn. III 17162 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 273 s.z. sygn. III 273 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18353 sygn. III 18353 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 16887 sygn. III 16887, III 20282 sygn. III 20282 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17435 sygn. III 17435 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18444 sygn. III 18444, III 14903 sygn. III 14903 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17443 sygn. III 17443 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17439 sygn. III 17439 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 12012 sygn. III 12012, III 17163 sygn. III 17163 (2 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 201 am 24., 25. und 26. September 1998. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1998. - 161 s., 8 s. tabl. kolor., 125 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17436 sygn. III 17436 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18468 sygn. III 18468 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 15011 sygn. III 15011 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20363 sygn. III 20363 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20177 sygn. III 20177 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 23256 sygn. III 23256 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20103 sygn. III 20103 (1 egz.)