(481)
(481)
(264)
(230)
(469)
Vossberg Friedrich August (1800-1870)
Blaschke Conrad-Agilolf
Kull J
Saurma-Jeltsch Hugo von (1837-1896)
Stadler Michael
(230)
1860 - 1869
(401)
(478)
(476)
(411)
(355)
(353)
(129)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Brand Virgil M. (1861-1926)
Frankfurter Münzhandlung (Frankfurt n. M.)
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
H. S. Rosenberg (Hanower)
Hohenzollern (rodzina)
Rudolf Kube (Berlin)
(452)
(434)
(432)
(428)
(427)
(415)
(401)
(389)
(375)
(327)
(288)
(243)
(222)
(201)
(180)
(154)
(83)
Brema (okręg)
(325)
(320)
481 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5787 sygn. Kat. 5787 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5863 sygn. Kat. 5863 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5988 sygn. Kat. 5988 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5989 sygn. Kat. 5989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6759 sygn. III 6759 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 15564 sygn. Kat. 15564 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13861/2 sygn. II 13861/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14987 sygn. III 14987 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13977 sygn. II 13977 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 9194 sygn. Kat. 9194 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18491 sygn. III 18491 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17344/1 sygn. III 17344/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17344/2 sygn. III 17344/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15019 sygn. III 15019 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14962 sygn. III 14962 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11573 sygn. III 11573 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 10719 sygn. Kat. 10719, III 18359 sygn. III 18359 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 8262 sygn. III 8262 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 11577 sygn. III 11577 (1 egz.)