28 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (18 ; 1977 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1977.
Opis fizyczny: 60, [2] s., [1] k. tabl. kolor., 26 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5, 7, 46.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1977
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (125 ; 2003 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Hochwertige antike M├╝nzen : Auktion 125 : Montag, 13. Oktober 2003 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb.: Georg Morawietz].
Wariant tytułu: Auktion 125
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung, 2003.
Opis fizyczny: 150, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2003
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 11 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20179 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (193 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 193
Opis fizyczny: 180, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Autor: Hess-Divo. Auktion (307 ; 2007 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen
Wariant tytułu: Coins and medals
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Hess-Divo, cop. 2007.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8.
Temat: Arnaud Pierre - zbiory
Temat: Hess-Divo (Zurych) - aukcje - 2007
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 5 w. p.n.e.-1 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (57 ; 1993 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : griechen, r├Âmer, numismatische Literatur : Auktion 57 : Dienstag, 25. Mai 1993 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Z├╝rich [...].
Wariant tytułu: Antike Münzen, numismatische Literatur
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1993.
Opis fizyczny: 178 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: Antike Münzen, numismatische Literatur.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1993
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7.
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (87 ; 2010 ; Wien)
Tytuł: 87. Münzenauktion : 8., 9. und 10. Dezember 2010 in unserem Auktionssaal [...] Wien [...]. Katalog 1, Mittwoch, 8. Dezember 2010.
Wariant tytułu: Siebenundachtzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2010.
Opis fizyczny: 264 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 161-163.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2010
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 15 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20382/1
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (11 ; 1998 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Auction 11
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, cop. 1998.
Opis fizyczny: 65, [3] s., 16 k. tabl. kolor., 59 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1998
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-13 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7-1 w. p.n.e
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (168 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: 168. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertachtundsechzigste Auktion
Opis fizyczny: 165, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (41 ; 1970 ; Basel)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, griechische M├╝nzen der r├Âmischen Kaiserzeit : Auktion 41 : Donnerstag, 18. und Freitag, 19. Juni 1970 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen, Malzgasse 25, 3. Stock.
Wariant tytułu: Auktion 41
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 1970.
Opis fizyczny: 83, [1] s., 40 s. tabl. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4. Indeksy.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 1970
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e - 3 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19925
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (136 ; 2008 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen der Insel Kreta, die Sammlung Dr. Burkhard Traeger, M├╝nzen aus der Welt der Antike : 136. Auktion : 10. M├Ąrz 2008, Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: 136. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertsechsunddreizigste Auktion
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2008.
Opis fizyczny: 231, [25] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [232-239]. Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr. i wł. s. [250]. Indeks.
Temat: Traeger Burkhard - zbiory - aukcje - 5 w. p.n.e.-2 w
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-7 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20165 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (174 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen aus der Welt der Antike : Auktion 174 : Montag, 27. September 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 174
Opis fizyczny: 186, [14] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 2 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20362
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (182 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 182
Opis fizyczny: 171, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 16 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (13 ; 1975 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1975.
Opis fizyczny: 104, [2] s., 43 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 55, 76.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1975
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Hasło dodatkowe: Bank Leu (Zurych)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (153 ; 2009 ; Osnabr├╝ck)
Opis fizyczny: 164, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 2-1 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Steinbach, Sebastian (1978- ).
Hasło dodatkowe: Thormann, Jens Ulrich.
Has┼éo dodatkowe: Wei├č, Manuela.
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (204 ; 2012 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 204
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2012.
Opis fizyczny: 163, [13] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2012
Temat: Monety - islam - aukcje - 8-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 6 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (129 ; 2004 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 129
Opis fizyczny: 95, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 12 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e