7 results Filter
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (193 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 193
Opis fizyczny: 180, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19953
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (20 ; 1978 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1978.
Opis fizyczny: 84, [2] s., [15] k. tabl. (w tym 1 kolor.), 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1978
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19913 (1 egz.)
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (15 ; 1976 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1976.
Opis fizyczny: 88, [2] s., 28 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1976
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w