10 results Filter
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (129 ; 2004 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 129
Opis fizyczny: 95, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 12 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20180, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18442 (2 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (204 ; 2012 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 204
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2012.
Opis fizyczny: 163, [13] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 8-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 6 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (398 ; 2009 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 398 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 28.-30. April 2009, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Opis fizyczny: 340, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 7-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20071
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w