G├╝strow, K. W.
New York Sale
Suter, Peter Max
54 results Filter
Autor: New York Sale. Auction (27 ; 2012 ; New York)
Tytuł: The Prospero collection : to be sold by auction at The Waldorf Astoria Hotel, New York - 4th January 2012.
Adres wydawniczy: [New York : The New York Sale], 2012.
Opis fizyczny: 16 s. : il. kolor. ; 21x27 cm.
Temat: New York Sale - aukcje - 2012
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-3 w. p.n.e
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27062 (1 egz.)
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (71 ; 1997 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, 1997.
Opis fizyczny: 156 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5]-[9].
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1997
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
Autor: Aurea Numismatika. Aukce (29 ; 2009 ; Praha)
Wariant tytułu: Dvacátdevátá aukce
Wariant tytu┼éu: Sb├şrka antick├Żch minc├ş
Adres wydawniczy: Praha : Aurea Numismatika, 2009.
Opis fizyczny: 112 s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Skr├│ty bibliogr. s. 5.
Temat: Aurea Numismatika (Praga) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 10 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (48 ; 1989 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1989.
Opis fizyczny: 102, [13] k. tabl., 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1989
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 29
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (54 ; 1992 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1992.
Opis fizyczny: 172 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1993
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (129 ; 2004 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 129
Opis fizyczny: 95, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 12 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (141 ; 2005 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 141
Opis fizyczny: 84, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 13 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w