Belgium
Tradart (Genewa)
22 results Filter
Autor: Leu Numismatik Auktion (76 ; 1999 ; Z├╝rich)
Tytuł: Greek coins : an exceptional private collection : Hotel Savoy-Baur en Ville, 27. Oktober 1999.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, 1999.
Opis fizyczny: 109 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1999
Temat: Monety greckie - 6-1 w. p.n.e
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 10441 (1 egz.)
Autor: Tradart (Genewa). Vente (5 ; 1995 ; Gen├Ęve)
Tytu┼é: Monnaies antiques : grecques et romaines [...] : Gen├Ęve, le 16 novembre 1995.
Adres wydawniczy: Gen├Ęve ; Bruxelles : Tradart, 1995.
Opis fizyczny: 159 s. : il. ; 31 cm.
Temat: Tradart (Genewa) - aukcje - 1995
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Tradart (Genewa)
ISBN: 2-9700071-1-8
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 9584 (1 egz.)
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Aurea Numismatika. Aukce (29 ; 2009 ; Praha)
Wariant tytułu: Dvacátdevátá aukce
Wariant tytu┼éu: Sb├şrka antick├Żch minc├ş
Adres wydawniczy: Praha : Aurea Numismatika, 2009.
Opis fizyczny: 112 s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Skr├│ty bibliogr. s. 5.
Temat: Aurea Numismatika (Praga) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 10 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (54 ; 1992 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1992.
Opis fizyczny: 172 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1993
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (141 ; 2005 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 141
Opis fizyczny: 84, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 13 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (17 ; 2005 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 17
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 175 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (21 ; 2007 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Isles of Greece
Wariant tytułu: Auktion 21
Wariant tytułu: Sammlung James H. Joy : the isles of Greece collection
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2007.
Opis fizyczny: 125 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Wst─Öp r├│wnie┼╝ w j─Öz. ang.
Temat: Joy James H. - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2007
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w