52 results Filter
Autor: Frank Sternberg. Lagerliste (9 ; 1997 ; Z├╝rich)
Tytuł: Lagerliste - August 1997.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : F. Sternberg, 1997.
Opis fizyczny: [4], 61, [3] s., 40 s. tabl. kolor. : il. ; 21 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-5 w. p.n.e
Temat: Numizmatyka - katalog składowy
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 15119 (1 egz.)
Autor: Frank Sternberg. Auktion (31 ; 1996 ; Z├╝rich)
Tytuł: Griechische Münzen : Italien - Sizilien : Spezialsammlung : Hotel Eden au Lac, Zürich, [...] den 27. - 28. Oktober 1996.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : F. Sternberg, 1996.
Opis fizyczny: 51 s., [1] k. tabl., 35 s. tabl. (w tym kolor.) ; 25 cm.
Temat: Frank Sternberg (Zurych) - aukcje - 1996
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 15020 (1 egz.)
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr cz─Ö┼Ťci na ok┼é.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2007
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (30 ; 1982 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1982.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-1 w
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
Autor: Leu Numismatik Auktion (71 ; 1997 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, 1997.
Opis fizyczny: 156 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5]-[9].
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1997
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Autor: Aurea Numismatika. Aukce (29 ; 2009 ; Praha)
Wariant tytułu: Dvacátdevátá aukce
Wariant tytu┼éu: Sb├şrka antick├Żch minc├ş
Adres wydawniczy: Praha : Aurea Numismatika, 2009.
Opis fizyczny: 112 s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Skr├│ty bibliogr. s. 5.
Temat: Aurea Numismatika (Praga) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 10 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (141 ; 2005 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 141
Opis fizyczny: 84, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 13 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (48 ; 1989 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1989.
Opis fizyczny: 102, [13] k. tabl., 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1989
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Autor: Leu Numismatik Auktion (54 ; 1992 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1992.
Opis fizyczny: 172 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1993
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6.
Temat: Milas Edward - zbiory
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (129 ; 2004 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 129
Opis fizyczny: 95, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 12 w